O THECADESS

Marka modowa stworzona przez duet projektantów, Radka Rocińskiego i Piotra Sałatę.

Projekty duetu charakteryzują się doskonałym krojem podkreślającym walory kobiecej sylwetki i szlachetnymi tkaninami z, których powstają.

Propozycję marki można określić jako mieszankę wielkomiejskiego luzu i szykownej elegancji z dbałością o perfekcyjne wykończenia detali. Ponadczasowy minimalizm i najnowsze trendy sprawiają, że ubrania sygnowane metką Thecadess cieszą się dużym zainteresowaniem wśród wciąż poszerzającego się grona kobiet.

PROJEKTANCI

Radek Rociński – stylista fryzur, artysta i niezwykła osobowość.

Swoją przygodę ze światem mody zaczynał kilkanaście lat temu, od tamtej pory ma na swoim koncie wiele zrealizowanych sesji zdjęciowych i pokazów mody. Zajmował się kreowaniem wizerunku politykow, osób publicznych i gwiazd show biznesu.

Piotr Sałata – pracował przy niezliczonej ilości pokazów i sesji zdjęciowych. Popularność przyniósl mu program TVN Style “Jak Dobrze Wyglądać Nago” gdzie pomagał Polkom odzyskać pewność siebie. Od tamtej pory stał się ekspertem od metamorfoz.

MARKA

Kobieta Thecadess jest odważna, czująca swoją kobiecość i sensualność, nie lubiąca monotonii. To z tego powodu dobrze czuje się w propozycjach Thecadess.

Kolekcje duetu to bogactwo stylów i motywów, są pełne elegancji i szyku. Dedykowane są kobietom, które swym ubiorem pragną wyrazić swoją osobowość, cenią sobie wyrazisty styl, a zarazem klasyczne i sprawdzone fasony.Ciekawa paleta barw, krojów i szlachetnych tkanin, sprawia, że każda kobieta odnajduje w ubraniach marki Thecadess dokładnie to, co sprawia, ze czuje się naprawdę piękna i wyjątkowa.

Klientka marki to kobieta pewna siebie i swoich wyborów , nie akceptująca kompromisów. To z tego powodu dbałość z jaką wykańczane są detale kazdego ubrania zyskuje uznanie w oczach klientek i buduje ich zaufanie do brandu.

X